RADA

Maciej Prostko • Prawnik, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, radca prawny z doświadczeniem w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz w zakresie prawa konstytucyjnego. W latach 2015-2019 pracownik w biurze prawnym klubu Kukiz’15. Prywatnie pasjonat gór.

Paweł Piotr Kukiz • Polski polityk, muzyk, wokalista, autor tekstów piosenek, aktor. W latach 1984–2013 lider zespołu Piersi. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2015, inicjator komitetu wyborczego i ruchu politycznego Kukiz’15, poseł na Sejm VIII i IX kadencji, przewodniczący klubu poselskiego Kukiz’15 w Sejmie VIII kadencji i koła poselskiego Kukiz’15 – Demokracja Bezpośrednia w Sejmie IX kadencji.

Paweł Kukiz-Szczuciński • Lekarz specjalista psychiatra, pediatra. Członek zespołu ratunkowego Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Od wielu lat zaangażowany w medyczną pomoc humanitarną w rejonach konfliktów i katastrof – pracował min. wśród trędowatych w Indiach oraz ofiar konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie, na Ukrainie i w Kurdystanie. Członek rady patronów Centrum „Nie lękajcie się” w Krakowie. Prelegent na krajowych i międzynarodowych szkoleniach dla pracowników sektora NGO pracujących z uchodźcami i ofiarami konfliktów.